InAu

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold

Číslo aukce: 14196

Elektrický zubní kartáček dárkové balení, obsahuje: 2 těla kartáčku DiamondClean: Edice Black a Rosegold, 2ks kartáčkových hlavic DiamondClean standardní velikost, cestovní pouzdro s USB nabíjením 2ks, 5 režimů čištění (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), až 31000 kmitů/min,časovač na 2min, indikace nabíjení Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ
Cena:266,00 Kč
Cena včetně DPH

--:--:--

Vyhrál: dellllla

Aukce skončila

Běžná cena*:8 000,00 Kč
Placené kredity 1:10,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:266,00 Kč
Výherce ušetřil:7 724,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Kup teď

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Sdílet aukci na Facebooku Sdílet na Twitteru

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán v jiném barevném provedení.

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold

Žádný plak a zářivě bílý úsměv - to jsou kartáčky Philips Sonicare DiamondClean. Inovativní zubní hlavice v kombinaci s pokročilou sonickou technologií umožní tu nejlepší strategii čištění pro vaši jedinečnou ústní dutinu a zároveň šetrně a efektivně bělí sklovinu. Luxusní design se snadným uskladněním vám umožní mít kartáček neustále nabitý: jednoduše umístěte přístroj do pouzdra a připojte jej ke svému laptopu nebo zapojte do zásuvky.
produkt.

Rozlučte se s plakem
Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraňují až 7x více plaku než manuální zubní kartáček.
Až 2x bělejší zuby
Nasaďte hlavici kartáčku DiamondClean a jemně, avšak efektivně odstraňte povrchové nečistoty. Hustě osázená vlákna uprostřed hlavice slouží k odstraňování skvrn a odvedou spoustu práce, díky níž bude váš úsměv 2x bělejší za pouhých 7 dní.*
Až 2x bělejší zuby

Lepší péče o dásně
Díky optimálnímu čištění se sonickým kartáčkem DiamondClean budou vaše dásně zdravější již za 2 týdny. Odstraníte až 7x více plaku podél linie dásní než s manuálním zubním kartáčkem a získáte ten nejzdravější úsměv.
5 režimů pro individuální čištění
Se zubním kartáčkem DiamondClean docílíte osvěžující čistoty každý den. Našich 5 režimů pokryje všechny vaše potřeby při čištění zubů: režim Clean zajistí výjimečnou čistotu každý den, Gum Care zajistí jemnou masáž dásní, Deep Clean pro unikátní hloubkové čištění, Sensitive zajistí šetrné čištění citlivých dásní a režim White je ideální režim k odstranění povrchových skvrn.
5 režimů pro individuální čištění
Unikátní hloubkové čištění
 
Design se snadným uskladněním
Vaše luxusní cestovní pouzdro s USB je zároveň nabíječkou, takže budete mít kartáček během cestování neustále nabitý. Umístěte zubní kartáček do pouzdra a připojte jej ke svému laptopu nebo zapojte do zásuvky. Pokud jde o nabíjení doma, naše elegantní dobíjecí sklenice stylově zapadne do vaší koupelny.
Unikátní hloubkové čištění
S režimem Deep Clean se můžete zaměřit na konkrétní oblasti a věnovat jim mimořádnou pozornost. Zkombinovali jsme sonický stíravý pohyb naší kartáčkové hlavice se třemi minutami čištění, takže si zuby vyčistíte opravdu důkladně.
 
Unikátní hloubkové čištění
Časovače QuadPacer a Smartimer
 
Časovače QuadPacer a Smartimer
Na důkladné vyčištění zubů postačí 2 minuty. Náš časovač QuadPacer vám dá vědět, kdy jste strávili optimální dobu čištění v každé části úst. Časovač Smartimer vás zase upozorní na uplynutí celkového času čištění. Společně vám pokaždé pomohou dodržet doporučenou délku čištění.
Vyčistěte těžko dostupná místa
Unikátní tvar těla vašeho zubního kartáčku DiamondClean v kombinaci s našimi hlavicemi zajistí, že důkladně vyčistíte i těžko dostupná místa, jako je například zadní strana zubů.
 
Vyčistěte těžko dostupná místa
založeno na dvou periodách dvouminutového čištění ve standardním režimu

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)87,50 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)129,17 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)291,67 Kč350,00 Kč

InAu - Nová éra online nakupování

Ikona aukce