InAu

Dokonalý: Philips Series 9000

Dokonalý: Philips Series 9000

Číslo aukce: 15932

Holicí strojek systém V-Track, 3 osobní nastavení citlivosti, těsnění Aquatec, čisticí systém SmartClean PRO, zastřihovač s 5ti stupni nastavení délky, pouzdro, dotykový ovládací displej, číselný indikátor stavu akumulátoru, nabíjení 1 hod, provoz 50 min Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ
Cena:82,00 Kč
Cena včetně DPH

--:--:--

Vyhrál: Fjokca

Aukce skončila

Běžná cena*:6 000,00 Kč
Placené kredity 1:10,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:82,00 Kč
Výherce ušetřil:5 908,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Kup teď

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Sdílet aukci na Facebooku Sdílet na Twitteru

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán v jiném barevném provedení.

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Dokonalý: Philips Series 9000

S elektrickým strojkem Philips máte na výběr ze tří nastavení citlivosti včetně mimořádně šetrného režimu holení, které je vhodné i pro citlivou pokožku. Jedinečná technologie detekce křivek zaručí perfektně hladký výsledek. Můžete jej používat za mokra i za sucha. Součástí je i speciální nástavec pro tvarování brady. Díky systému SmartClean můžete strojek vyčistit, promazat a nabít jediným stisknutím tlačítka. Aktuální informace o strojku můžete sledovat na LED displeji.

Systém břitů V-Track PRO
Patentované břity V-Track Precision PRO zajistí, aby byl každý vous v ideální pozici pro oholení, od jednodenního po třídenní strniště. A to i u vousů, které leží naplocho nebo jsou různě dlouhé. Holí až o 30 % blíže k pokožce - a na méně tahů.

Hlavy s 8 směry detekce křivek
Sledujte každý obrys své tváře a krku pomocí hlav s 8 směry detekce křivek. Zachytíte tak o 20 % více vousů při každém tahu. To vám zajistí mimořádně důkladné a hladké oholení.

Vlastní nastavení citlivosti
Na výběr máte ze tři režimů holení. Šetrný režim, režim pro každodenní důkladné oholení a speciální rychlý režim, který šetří váš čas.

Systém Aquatec pro mokré a suché holení
Způsob holení si zvolíte sami. S těsněním Aquatec Wet & Dry si můžete vybrat rychlé, ale přesto pohodlné suché holení, nebo se můžete holit za mokra, a to i s použitím gelu nebo pěny. Elektrický strojek je vhodný i pro holení ve sprše.

Systém SmartClean Plus
Systém SmartClean Plus jediným stiskem tlačítka čistí, promazává, vysušuje a nabíjí holicí strojek, aby stále skvěle fungoval.

Nástavec pro tvarování brady SmartClick
Měňte svůj vzhled kdykoli se vám zachce. Přesný zastřihovač vám dá na výběr z 5 různých nastavení délky, od dokonalého strniště po přesně upravené krátké vousy. Zaoblené hroty a hřebeny chrání pokožku před podrážděním.

60 minut bezdrátového holení
Holicí strojek Philips má mimořádně výkonnou lithium-iontovou baterii s dlouhou životností. Po jedné hodině v síti jej můžete používat až 60 minut, ovšem i velmi rychlé dobití zaručí dostatek energie na kompletní oholení. Strojek je maximálně bezpečný i ve vlhkém prostředí, je možné ho používat i ve sprše.

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)87,50 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)129,17 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)291,67 Kč350,00 Kč
Příběhy uživatelů z partnerských portálů
irrie, Praha...

Ada001,Pardub...

kareta, Praha...

Eliška Koutná...

Lucie Rybová ...

Jaroslav Fore...

Ikona aukce