InAu

Postaví vás na nohy: De Longhi ECAM

Postaví vás na nohy: De Longhi ECAM

Číslo aukce: 16138

Automatický kávovar 3.5” TFT barevný displej s dotykovým displejem, elektronická kontrola teploty, kapacita karafy na mléko 0.6l, nahřívač šálků, elektronický termostat na páru a kávu, tlak čerpadla 19 bar, příkon 1450W Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ
Cena:52,00 Kč
Cena včetně DPH

--:--:--

Vyhrál: jejdamanka

Aukce skončila

Běžná cena*:33 000,00 Kč
Placené kredity 1:10,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:52,00 Kč
Výherce ušetřil:32 938,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Kup teď

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Sdílet aukci na Facebooku Sdílet na Twitteru

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán v jiném barevném provedení.

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Postaví vás na nohy: De Longhi ECAM

De Longhi ECAM 650.55
 
Automatický kávovar od známého výrobce De Longhi v ergonomickém a dynamickém designu. De Longhi Ecam 650.55 má 3,5" TFT barevný displej s dotykovým ovládáním pro pohodlnou obsluhu a také umožňuje propojení s inovativní Smart Coffee link aplikací. Vestavěný a velmi tichý ocelový mlýnek zajišťuje precizní namletí kávy, je možno nastavit až 13 druhů mletí. Širokou využitelnost umožňuje možnost programování až pro 6 uživatelských profilů, nastavitelné množství kávy a vody, 3 stupně pro nastavení teploty kávy. Přístroj je možno po použít i na přípravu 2 šálků najednou a také na přípravu čaje. Uživatelsky ceněné je pak i automatický čistící a odvápňovací program nebo možnost nahřívání šálků.

Klíčové vlastnosti automatického kávovaru De Longhi Ecam 650.55:
Automatický kávovar De Longhi Ecam v atraktivním designovém provedení
3,5" TFT barevný displej s dotykovým ovládáním
Aplikace Smart Coffee link pro snadnou obsluhu
13 možností nastavení hrubosti mletí
3 stupně pro nastavení teploty kávy
Lze připravit také 2 šálky najednou
Nahřívání šálků
Nastavitelné množství vody, kávy
Automatický čistící a odvápňovácí program


Elegantní automatický kávovar od De Longhi
Tento kávovar vám připraví prakticky jakoukoli kávu, ale i lahodné cappuccino, latte macchiato nebo horkou čokoládu. Stačí stisknout tlačítko a přístroj se postará o vše ostatní. Můžete si snadno nastavit ideální velikost a intenzitu své kávy, stejně jako poměr kávy a mléka u mléčných nápojů. Výsledek tak bude přesně odpovídat vaší chuti. Kávovar si poradí se zrnkovou i mletou kávou a nabízí funkci nahřívání šálků. Přišla vám návštěva a chcete každému připravit prvotřídní espresso, pokud možno v co nejkratším čase? Jednoduše dejte dva šálky vedle sebe a udělejte dvě espressa najednou. Kávovar v dynamickém designu slouží také jako stylový doplněk do vaší kuchyně. Představuje novou generaci plnoautomatických kávovarů.

Spojuje v sobě to nejlepší
Uvnitř kávovaru je zabudovaný tichý, 13stupňový mlýnek z oceli pro použití zrnkové kávy. Do zásobníku se vejde až 360 gramů a jeho obvod je potažený těsnící pryží. Díky tomu uchová nezaměnitelné aroma kávových zrn a hotový nápoj potěší všechny vaše smysly. Tlak kávovaru je 19 barů a do nádobky na vodu se vejdou 2 litry. A abyste se cítili skutečně jako v kavárně, předehřejte si svůj šálek - káva vám zůstane ještě déle teplá. Pro tento účel kávovar disponuje funkcí nahřívání šálků.

Aplikace Smart Coffee
De Longhi kávovar propojený s vaším chytrým zařízením. Buďte kreativní, vymýšlejte nové recepty s naprostou svobodou vytváření osobních nastavení. Skrze aplikaci získáte i rady a doporučení, jak přístroj udržovat. Aplikaci stáhnete zadarmo pro Android i iOS pod označením De LonghiCoffee link.

3,5" dotykový barevný displej
Projděte si intuitivní rozhraní a funkčnost na novém 3,5” barevném TFT displeji. Umožňuje vybrat a přizpůsobit si oblíbený nápoj a dokonce nastavit až 6 osobních profilů, vše jednoduchým dotykem.

De longhi ECAM 650.55 nabitý funkcemi
Možnosti jsou neomezené, s tímto kávovarem lehce připravíte svou oblíbenou kávu pouhým stiskem tlačítka. Možnost nastavit si 6 individuálních profilů. Všechny nápoje jsou připraveny do několika sekund. A jako bonus přístroj nabízí funkci horká voda - s tou uvaříte čaj bez potřeby rychlovarné konvice.

Příkon  1 450 W
Tlak  19 bar
Objem nádržky na vodu  2 l
Funkce  Displej, Mléčný systém, Nahřívač šálků, Příprava dvou šálků najednou, Časovač, Odvápňovací systém, Mlýnek na kávu, Samočisticí systém, Automatické vypnutí
Hloubka  43 cm
Rozměry a hmotnost
Šířka  23,8 cm
Výška  35,1 cm
Barva
Barva  nerez/černá
Vlastnosti mlýnku
Velikost zásobníku  250 g
Stupně hrubosti mletí  13

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)25,00 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)87,50 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)129,17 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)291,67 Kč350,00 Kč

InAu - Nová éra online nakupování

Ikona aukce