InAu

Partnerský program InAu.cz - Informace

 

ZÁKLADNÍ INFO (PRO POKROČILÉ)

Co je to PARTNERSKÝ PROGRAM?

Partnerský program je systém odměňování uživetelů za návštěvníky, které na InAu.cz přivedete.

Jak se mohu zapojit?

Uživatel si vygeneruje kódy bannerů a nebo reklamní textové lišty, které si vloží na svůj web. Za každé klinutí je pak odměněn.

Jaké jsou formy reklamy?

InAu.cz můžete propagovat pomocí svých WWW STRÁNEK umístěním našich bannerů nebo textové lišty.

Za co se platí?

InAu.cz platí nikoliv za zobrazení banneru nebo lišty, ale za kliknutí na ně. Konkrétně za započítává jedno kliknutí jednoho uživatele onternetu za 24 hodin. Odměňován je partner podle zvoleného programu, který si při registraci sám zvolí. Buďto je placen pouze za klinutí, nebo je vyplácen za kliknutí + provizi v % z utraceného kreditu doporučených uživatelů.

Jaké tématiky může být můj web?

InAu.cz neomezuje tématiku webů, mimo erotiky. Můžete do PP zapojit kterýkoliv web, který je v češtině nebo slovenštině.

 

Jak založím partnerský program InAu.cz?

Pro používání partnerského programu InAu.cz je potřeba být registrován jako běžný uživatel. Po registraci najdete v sekci Můj účet v bloku levého menu Partnerský program položku ZALOŽIT PP -> zažádáte o PP. Administrátor Vám ho schválí a poté si založíte svůj server a vygenerujete pro něj reklamí plochy které umístíte na svůj web a vyděláváte.

 

 

PODROBNÉ INFO (PRO ZAČÁTEČNÍKY)

Co je to Partnerský program?

Partnerský program je nástroj k propagaci aukčního systému InAu.cz, který nabízí partnerům odměny a provize za zobrazování internetové reklamy s následným proklikem. 

Kdo ho provozuje?

Partnerský program stejně jako aukční portál InAu.cz provozuje společnost Trading & Consulting s.r.o., která působí na českém trhu již od roku 1998.

Jaké jsou odměny?

InAu.cz nabízí výplatu odměny za kliknutí na reklamní prvky nebo formou procentuální odměny z výše obratu. Partner si při zakládání svého účtu zvolí jeden z dvou programů: Klik nebo Provizní. Dle zvoleného programu je odměňován podle následujícího klíče:

Program KLIK – Partner získává odměnu ve výši 0,80 Kč za unikátní klik* na reklamní banner a 0,60 Kč za unikátní klik* na reklamní lištu.

Program PROVIZNÍ – Partner získává odměnu ve výši 0,50 Kč za unikátní klik* na reklamní banner a 0,35 Kč za unikátní klik* na reklamní lištu + k tomu 7% z ceny kreditů, které utratí doporučený registrovaný uživatel** v následujících 3 měsících.

*Unikátní klik = je započítáván pro každého uživatele jeden klik za 24hod.
** Doporučený registrovaný uživatel = uživatel, který se registruje po kliknutí na banner/lištu partnera

Kdo se může stát partnerem?

Partnerem se může stát každý registrovaný uživatel InAu.cz, který má zájem zapojit se do Partnerského programu InAu.cz a souhlasí s podmínkami Partnerského programu.

Jak je to s výplatou?

Výplatu je možno učinit při dosažení výše odměny 1000Kč. Dále je možno při dosažení výše odměny 100Kč učinit převod finanční částky na uživatelský účet InAu.cz a to s bonusem 10%.

Jaké jsou druhy reklam?

Partner má možnost výběru z reklamní textové lišty a několika rozměrů bannerů (120x600px, 125x125px, 160x600px, 240x400px, 250x250px, 300x250px, 468x60px, 745x100px, 760x100px…). Pro každé www stránky partnera je možno vygenerovat jednu lištu a libovolný počet bannerů. U lišty je možno vybrat z připravených barevných kombinací nebo zvolit vlastní. U bannerů je možnost výběru z několika designů bannerů nebo každé velikosti nebo zvolit možnost náhodného generování designů bannerů. Pro každý banner a lištu je systémem vygenerován a přidělen unikátní kód, který vloží partner na svou www stránku.

Jsou k dispozici statistiky?

Každý vygenerovaný banner nebo lišta je v systému detailně sledován a partnerovi je následně zpřístupněna statistika prokliků a počtu doporučených registrovaných uživatelů. Z důvodu porovnání unikátnosti prokliků je statistika zobrazována partnerům pouze pro předchozí dny – aktuální den je zobrazen vždy následující den v ranních hodinách.

Jak a kde mohu založit Partnerský program?

Pro používání Partnerského programu je nutné být registrovaným uživatelem InAu.cz. Po dokončení registrace je možno v sekci (záložce) Můj účet zažádat o založení Partnerského programu. Žádost bude ve lhůtě 5 pracovních administrátory posouzena a o výsledku schvalovacího procesu bude uživatel informován e-mailem. V případě schválení získává partner nárok na založení serveru a vygenerování kódů bannerů a lišty.

Jak pokračovat po založení PP?

Po založení účtu na InAu.cz si musíte zažádat o partnerský program: v záložce Můj účet -> v levém menu v bloku Partnerský program -> Založit PP. Po zažádání o založení a schválení administrátorem si založíte v sekci SERVERY svůj web a vygenerujete si kód, který vložíte do svých stránek... Pak už jen vyděláváte!
 

Text tohoto dokumentu najdete ke stažení na adrese: http://www.inau.cz/soubory/partnersky_program_inau.pdf

Doporučujeme si pročíst i PODMÍNKY PARTNERSKÉHO PRORAMU

 

Příběhy uživatelů z partnerských portálů
verrunca1 , L...

Miliczech,Suš...

ada001, Pardu...

Petr Blažek z...

Radek Sklenář...

Zbyněk Majs z...

Ikona aukce