InAu

KUP TEĎ - CO TO JE A JAK NA TO?

Co to je?

Kup teď je možnost zakoupení produktu, který je dražen v aukci, přímou cestou za běžnou cenu. Hlavním přínosem je fakt, že pokud v aukci utratíte určitý počet kreditů a nechcete jeho hodnotu ztratit, použijete možnost nákupu pomocí KUP TEĎ. Utracený kredit se odečte od běžné kupní ceny a vy tedy doplatíte jen rozdíl běžné ceny a utraceného kreditu.

Jak na to? 

Připravili jsme pro Vás jednoduchý obrázkový návod, který vám v osmi krátkých krocích řekně, jak postupovat.


Návod:

Tlačítko KUP TEĎ najdete v každé aukci, na stránce s detailem produktu. Nachází se pod tlačítkem PŘIHOĎ, kterým v aukci běžně přihazujete.

Zmáčknětě tlačítko KUP TEĎ v detailu aukce. Následně se Vám zobrazí nové okno s následujícími informacemi.

Po zmáčknutí tlačítka KUP TEĎ se zobrazí nové okno s tímto obsahem: 

Název produktu, který je předmětem koupě.
Cena, kterou doplatíte při volbě KUP TEĎ
(+ poštovné)
Předpokládaný termín dodání a skladové dostupnosti.
Upozornění o postupu a poučení ke KUP TEĎ
Výběr preferované dopravy

Výběr způsobu platby


Tlačítko ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA - objednání zboží je provedeno až po zmáčknutí a potvrzení tohoto tlačítka! Závazné objednání musí proběhnout PŘED UKONČENÍM AUKCE!


Na co si dát pozor?

Je potřeba mít na poměti 3 základní skutečnosti:

1) KUP TEĎ je možno potvrdit (potvrzení probíhá až odesláním objednávky, jež se provede zmáčknutím tlačítka "ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA") pouze do doby, než je aukce ukončena. Pokud aukce skončí, není již možné KUP TEĎ nárokovat!

2) KUP TEĎ nelze použít u aukcí vystavených jako aukce BEZ KUP TEĎ!

3) Tento návod a vysvětlení je pouze informativního charakteru. KUP TEĎ se řídí obchodními podmínkami systému InAu.cz, konkrétně oddílem 13 - http://www.inau.cz/dokumenty/obchodni-podminky.xhtml#13


Upozornění: Toto sdělení není přílohou obchodních podmínek InAu.cz a má pouze informativní charakter. Tato stránka je považována za součást nápovědy systému InAu.cz

InAu - Nová éra online nakupování

Ikona aukce