InAu

Akceptované způsoby plateb na InAu.cz

InAu.cz se snaží svým zákazníkům nabízet co nejlepší služby, ke kterým platí i možnost plateb co nejvíce možnými způsoby. Klademe důraz na zpřístupnění více možností a zároveň na poskytnutí více on-line platebních systémů pro platby v reálném čase.

Bankovní převod
Základní možností úhrady zboží nebo kreditu je bankovní převod na účet vedený u Fio Bank a.s. Číslo účtu pro České uživatele je: 2200308084/2010. Pro Slovenské uživatele: 2200308084/8330. U každé zaslané platby je nutné uvádět VARIABILNÍ SYMBOL. Variabilní symbol je pro každou transakci unikátní a pro každou platbu je nutné, aby si uživatel v systému vygeneroval nový variabolní symbol. Pokud není uveden variabilní symbol nebo je uveden chybně, není možno platbu identifikovat. U bankovního převodu je potřeba počítat s prodlením připsání platby na účet InAu.cz - bankovní převod z Fio Bank je realizován během několika sekund, u plateb z jiných bank trvá převod 1-3 pracovní dny (3 dny je zákonem stanovená maximální lhůta). Zpravidla převod z jiné banky trvá 1 pracovní den (v závislosti na rychlosti Vaší banky), ovšem garantovat je možno 3 pracovní dny. Kredit je na uživatelský účet připsán, nebo zboží je označeno jako zaplacené do 48 hodin od připsání částky na bankovní účet InAu.cz.

Dobírka

Pokud nechcete za zakoupení zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je možno zvolit dobírku. Platíte pak za zboží a poštovné při převzetí balíku. Tuto platbu je možné použít pouze pro zaslané zboží v rámci ČR. Dobírku na Slovenskou ani do jiných států není možno realizovat.

 

Hotovostní platba
Vklad na účet - Hotovostně lze vkládat finance jak za nákup kreditu, tak jako platby za zboží přímo na přepážkách ve všech pobočkách Fio Bank a.s. (seznam poboček je zde). Vklady v pobočkách, kde jsou hotovostní pokladny jsou zdarma, v pobočkách, kde hotovostní pokladny nejsou lze finanční prostředky také vkládat, ovšem za poplatek banky dle aktuálního ceníku. U takových plateb je potřeba VŽDY uvádět VARIABILNÍ SYMBOL  pro platbu. Variabilní symbol získáte v systému stejným postupem, jako pro BANKOVNÍ PŘEVOD, ovšem peníze neodesíláte za své banky, ale do Fio Bank je "donesete" a vložíte přímo na přepážce. Kredit je přičten do 30 sekund od vložení finanční částky na účet.

SMS platba
Platba prostřednictvím SMS je velice jednoduchá, a uživatelsky přívětivá. Stačí jen opsat kód Vaší platby, který získáte po přihlášení v sekci „Koupit kredit“, a tento kód odeslat pomocí SMS zprávy na číslo 9002099. Obratem máte zakoupený počet kreditů na účtu. Platit SMS zprávou lze pouze kredit v hodnotě 99 Kč.

 

Příběhy uživatelů z partnerských portálů
Kareta, Praha...

sisink, Pavlo...

Miliczech, Su...

Jan Sirka z B...

Miroslava Miš...

Michael Mente...

Ikona aukce